12 běžné nemoci přestat

Směna podle statistiky, v průběhu života, normální jedinec je větší, než 100 tisíc kilometrů. Je zřejmé, že přesná vzdálenost závisí na mnoha proměnných (způsob života, pohlaví, povolání, fitness, osobnost, atd.). Jeden bod je jasný: nohy naše nohy jsou neustále zažívají úzkost, což může nepříznivě ovlivnit jejich problém. Dnes budeme jistě mluvit o těch podmínkách nohy, které jedinci vystaveni jeden z nejvíce.

Zánět šlach Achillovy šlachy

Achillova šlacha je spodní konec je připojen k zadní ploše patní kosti, stejně jako horní– lýtkové svaly. To umožňuje pohyb hlezenního kloubu, které jsou spojeny s chůzí, stejně jako na pravděpodobné povrchu. S pohledem mini vlákna vazu rozvíjí otok, nazývá zánět šlach. Patologie je charakterizována vážné potíže, pálení v impaktovaných umístění, spolu s otoky lýtek nohou a pevné kůže. Tam je omezení hlezenního kloubu, ten chlap začne kulhat.

Zánět šlach Achillovy šlachy

Pravděpodobnost onemocnění šlach vysoké pro jednotlivce s úrovní nohou, stejně jako koňskou nohou, kromě toho, že se zvyšuje s věkem. Pravděpodobnost onemocnění šlach vysoké pro jednotlivce s ploché nohy, a také koňskou nohou, na vrcholu, že, to se zvyšuje s věkem. Pokud máte příznaky otok Achillovy šlachy by měl rychle dostat do kontaktu s lékařem. V první fázi nemoci, kotník je obvykle řešena. Konzervativní léčba se skládá v aplikaci anti-pobuřující, stejně jako léků proti bolesti, obvykle v podobě vnějším vlivům (krémy, rastirok), stejně jako fyzické rehabilitace. V případě extrémní zranění, chirurgický zákrok.

Burzitida velké toe

Na důsledné používání boty s prsty příliš úzký, vyvíjí detaily zakřivení palce. První články prstů jako by odvrácena od ostatních prstů, zatímco do druhé článků prstů jsou odraženy v rozporu pokyny. Z tohoto důvodu, společné leží mezi články prstů je posunut, jeho normální fungování je přerušen. Tam je otok synoviální tašky (burzitida), která je definována tím, nepohodlí a otok. Spoj je zanícené, je bolest při procházce. Srovnatelné škody na malé prsty nohou (má kosti švadlena) je pozorován u jedinců, které už dlouho odpočívá denně, zachování zkříženýma nohama v nohou.

Burzitida velké toe

To je také pryč spolu s tím, že bolest a otok, předpoklady výběru footwears. Obě onemocnění jsou řešena prakticky výhradně s chirurgický zákrok. Kuří oka (tvrdá kůže) obecně dojít v důsledku uvedení na footwears s drahé podpatky, opravdu těsné nebo příliš uvolněné footwears. Takový vývoj stát na místech nohy, které jsou vystaveny nejzávažnější zatížení (například, na bočních plochách palce nebo malíčky).

Na kolech nohy, stejně jako mezi prsty z podobných důvodů, může dojít měkké kuří oka, které se v určitém bodě zahustit, stejně jako nastavení. Kuří oka nejsou jen estetickou vadou. Běžně brání chůzi, způsobuje nepohodlí a vyčerpání nohy. Tam jsou lékárny léky, které můžete použít, jak se zbavit kuří oka, stejně jako mozoly, nicméně je využívat, aniž by dostat se do kontaktu s lékařem není nutné. To je zvláště nebezpečné, aby se pokusili odstranit odumřelé kůže. Pokud se mozoly nebo kuří oka přišel být problém, měli byste se podívat na specializované pomoci.

Kladivo prst

Tato určitá vada, při které prsty jsou ohnuté, stejně jako opravit, přičemž typ drápy. Obvykle trpí na 2 prsty. Důvodem je oslabení svalové tkáně, které se běžně děje na historii burzitida palec. Situace se stupňuje, když člověk nosí omezené footwears nebo ponožky jsou také omezující. V předběžných fázích patologie je možné použití speciální ušní a meziprstní podložky, chytit, které vyžaduje noha lékař. V krajních případech je nutné vyhledat pomoc kosmetické chirurgie.

Kladivo prst

Patní ostruha je vývoj buněk v místě, kde plantární vazu se připojuje k patní kosti. To obvykle se vyskytuje na historii metabolické onemocnění (např. dna bolest). Nebezpečí proměnné, poruchy prokrvení, záněty kloubů a také nadváhy. Spurs by mohl vydržet dlouho bez vyvolání bolesti. Ale v některých pacientů k rozvoji občas oteklé, vytváří bolest, která zvyšuje s chůzí. Zánět občas projde sám, nicméně často se pro jeho eliminaci potřebuje terapii. V extrémních případech, využití záběrů steroidní léky.

Navíc, když patní ostruha, lékaři radí používat chodidla a také unikátní cvičení, které pomáhá snížit zatížení vazivového zařízení. Při uvedení na odlišné (omezené nebo uvolněné), boty nebo extrémní zatížení, je růst tkání nervových nachází mezi 3. stejně jako čtvrté prsty na nohou. Porušení nesmí vyvolat bolest, ale občas přináší pocit znecitlivění, brnění nebo lehké pálení. Sotva kdy se zánět objeví po nepříjemné pocity v chodidlech, stejně jako prsty. V takových situacích radí, léky, a pomocí ortéz.